Dariusz „Daray” Brzozowski na Tama 40th Anniversary Drum Festival

Perkusista zespołów Dimmu Borgir, Vesania i Hunter – Dariusz Brzozowski w środowisku znany jako „Daray” wystąpi na Tama 40th Anniversary Drum Festival.

Jeden z nowych członków rodziny Tama urodził się w roku 1980 i jako muzyk-samouk rozpoczął swoją karierę w wieku 17 lat. Od tego czasu nagrał już 25 płyt z różnymi zespołami, a na swoim koncie ma między innymi pięcioletnią współpracę z legendą polskiej i światowej sceny death metalowej – grupą Vader. Od momentu założenia w roku 1997 Daray jest stałym członkiem black metalowego zespołu Vesania, w roku 2008 dołączył do składu światowej sławy grupy Dimmu Borgir, a rok później został także członkiem rodzimego Huntera.

Jego styl zorientowany jest przede wszystkim na szybkość, która – jak sam twierdzi – jest jedną z jego mocnych stron. W ramach swojego występu na scenie jubileuszowego festiwalu perkusyjnego firmy Tama Daray zaprezentuje intensywną jazdę bez trzymanki przez mroczne krainy black i death metalu. Będzie głośno!

Tama 40th Anniversary Drum Festival odbędzie się 5 lipca 2014 w siedzibie firmy Meinl Distribution w miejscowości Gutenstetten w południowo-wschodnich Niemczech. Szczegóły dotyczące festiwalu, w tym rozkładu godzinowego imprezy oraz występujących artystów, będą ogłaszane w nadchodzących tygodniach na stronie www.tama.de.

Dariusz Daray Brzozowski