Drummer of Tomorrow 2011 na Drum Fest w Opolu

W imieniu Polskiego Stowarzyszenia Perkusyjnego mamy zaszczyt poinformować Państwa i zaprosić uczniów, muzyków perkusistów, do wzięcia udziału w Konkursie gry na zestawie perkusyjnym Mapex Drummer of Tomorrow w ramach Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego DRUM FEST w Opolu.

Konkurs jest skierowany do osób grających na perkusji – amatorów, uczniów szkół muzycznych i studentów akademii muzycznych.

Tegoroczna edycja konkursu Mapex Drummer of Tomorrow organizowana jest przez Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne wraz z firmą Mapex oraz Music Info.

Udział w konkursie stwarza przyjazne warunki do zaprezentowania się perkusistom z całej Polski. Ponadto daje możliwość konsultacji z muzykami zasiadającymi w międzynarodowym Jury, w skład którego wchodzą gwiazdy tegorocznej, 20 edycji Międzynarodowego Festiwalu Perkusyjnego Drum Fest – Will Calhoun, Tommy Aldridge.

Mapex Drummer of Tomorrow – konkurs gry na zestawie perkusyjnym jest dwuetapowy i odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych. Każdy z uczestników zobowiązany jest do:

  • wypełnienia i wysłania karty zgłoszeniowej

 

  • wysłania płyty CD lub DVD z wykonywanymi przez siebie dowolnymi 2 utworami solowymi lub zespołowymi w dowolnym gatunku muzycznym

na adres Polskiego Stowarzyszenia Perkusyjnego, ul. 1-go Maja 19, 45-068 Opole.

więcej szczegółów:

http://www.miedzynarodowyfestiwalperkusyjny.pl/index.php?option=com_content&view=category&layout=blog&id=45&Itemid=104