DrumPartners doradza – kupuj świadomie!

Żyjemy coraz szybciej i coraz nowocześniej, coraz więcej dziedzin naszego życia opiera się więc o internet i szybki przesył informacji. Jednocześnie jednak bardzo nam zależy, by instrumenty, na których gramy, miały w sobie jak najwięcej życia, indywidualności oraz duszę.

Przywykliśmy już do szukania okazji na aukcjach internetowych oraz w e-sklepach nie zawsze specjalizujących się w sprzedaży instrumentów perkusyjnych. Czy musimy kupować szybko i tanio? Czy jesteśmy skazani na poczucie, że z braku wiedzy zmarnowaliśmy pieniądze? Oczywiście – nie! Perkusyjny sklep drumPartners wydaje walkę niewiedzy i błahemu podejściu do tematu zakupu bębnów. Ten specjalistyczny internetowy sklep perkusyjny otwiera podwoje w Chorzowie, gdzie znający się na rzeczy sprzedawcy czekają na każdego z was.

Co planuje właściciel drumPartners, Michał Celary? Jakie cele sobie postawił, rzucając wyzwanie nieprofesjonalnemu podejściu wielu sklepów muzycznych? Dowiedzcie się tego z rozmowy z nim w sierpniowo-wrześniowym wydaniu magazynu TopDrummer.