Hybrydowe bębny Pearl e-Pro Live

Pearl przedstawia hybrydowy, akustyczno-elektroniczny zestaw perkusyjny E-Pro Live. Oparty jest on na naturalnych, pełnowymiarowych klonowych korpusach, stabilnej ramie i elektronicznych padach montowanych w miejscu naciągów. Zestaw możemy wykorzystywać jako tradycyjny, akustyczny, montując standardowe naciągi. Grając z kolei na zamontowanych elektronicznych dwustrefowych padach łączymy się z innowacyjnym modułem RED (Real Electronic Drums). Celem producenta było stworzenie perkusji elektronicznej jak najbardziej zbliżonej do akustycznego pierwowzoru, łączącej w sobie wszystykie zalety obu urzadzeń oraz otrzymania dwóch zestawów w cenie jednego. Zestaw oferowany jest z gumowymi lub mosiężnumi talerzami, z wykończeniem bębnów lakierem czarnym lub transparentnym, ukazującym strukturę klonu falistego.

E-Pro Live rewolucjonizuje podejście do elektronicznych instrumentów perkusyjnych. Jest pierwszym tego typu sprzętem wciąż rozwijającej się marki i wprowadzającym nowego, naturalnego ducha do rozwoju bębnów elektronicznych.

Światowa premiera zestawu odbyła się na początku roku i jak udało nam się nieoficjalnie dowiedzieć, jeszcze w tym roku zobaczymy go w Polsce.  Z pewnością zagości on w testach na łamach TopDrummera!

strona producenta: www.pearldrum.com

strona produktu: www.e-prolive.com

dystrybutor Pearla w Polsce: www.silesiamusiccenter.pl