Korg Cliphit

KORG CLIPHIT to nowy elektroniczny zestaw perkusyjny, który idealnie nadaje się do ćwiczeń i gry. Podepnij klipy z wewnętrznym sensorem do czasopisma, biurka lub innej powierzchni przekształcając ją w werbel, hi-hat lub talerz. Możesz również podłączyć klipy do padów perkusyjnych lub akustycznych bębnów i grać wykorzystując brzmienia perkusyjne lub inne oferowane przez urządzenie, takie jak: oklaski, odgłosy zwierząt i efekty. CLIPHIT tchnie nowe życie do codziennych ćwiczeń, a także zwiększy Twoją kreatywność i doświadczenie.

KORG CLIPHIT, to elektroniczny zestaw perkusyjny składający się z trzech klipów z sensorami i footswitcha. Poziom głośności zmienia się w zależności od siły uderzenia lub może być ustawiana indywidualnie dla każdego sensora i footswitcha. CLIPHIT oferuje 3 calowy głośnik z 2W mocy i bass-reflexem, zapewniając bardzo dobre brzmienie i wyjście słuchawkowe, do którego możesz podłączyć zewnętrzny zestaw nagłośnieniowy.

11 ZESTAWÓW ZAPEWNIA RÓŻNORODNOŚĆ STYLU
Jedenaście różnych kombinacji brzmień obejmuje werble, hi-hat, tomy, talerze i stopy. Jeżeli podłączysz dodatkowy kontroler nożny, to będziesz mógł grać jednocześnie 5 różnymi brzmieniami – 3 poprzez klipy, 2 poprzez pedały, rozszerzając jednocześnie swój zestaw o kontrolę hi-hatu (otwarty/zamknięty) lub podwójną stopę. Dodatkowo możesz wykorzystać samego CLIPHITA do gry brzmieniami werbla lub innych.

Kolejną cechą CLIPHITA jest jego design. Urządzenie jest kompaktowe i łatwe do przechowywania, a zarazem bardzo mobilne (pracuje 6 godzin na 4 bateriach AA). KORG CLIPHIT posiada również wejście AUX, do którego możesz podłączyć playera MP3 i cieszyć się grą z podkładem, to bardzo podnosi wydajność tego wyjątkowego produktu!

Korg Cliphit

Tagi: