Limitowane zestawy i werble z okazji 130 lat istnienia Gretscha

Z okazji 130 rocznicy założenia firmy, Gretsch wprowadza do swojej oferty limitowane zestawy oraz werble, które pojawią się w sprzedaży w ciągu najbliższego roku. Każdy instrument będzie posiadał specjalne oznaczenie umieszczone wewnątrz instrumentu z indywidualnym numerem seryjnym oraz certyfikatem autentyczności.

W skład kolekcji wejdzie pięć konfiguracji, w tym cztery w serii USA Custom oraz jeden zestaw w serii Brooklyn. Ponadto pojawią się trzy nowe werble w popularnych rozmiarach oraz ekskluzywnych wykończeniach.

W pierwszym kwartale bieżącego roku dostępne będą zestawy pięcio-częściowe w wykończeniach Birdseye Maple i Satin Natural. W drugim kwartale bieżącego roku do sprzedaży trafi trzydzieści pięć zestawów cztero-częściowych w wykończeniu Silver Satin Flame Nitron. W drugiej połowie roku Gretsh przedstawi sześcio-częściowy limitowany zestaw w wykończeniu Vintage Cherry Burst oraz cztero-częściowy zestaw w wykończeniu Satin Gold Flame Nitron Finish.

Obecnie w sprzedaży dostępny jest czteroczęściowy zestaw z serii Brooklyn w wykończeniu Pewter Sparkle oraz trzy werble. Pierwszy z nich to instrument wykonany z orzecha o rozmiarach 14 x 6.5, który jest dostępny w naturalnym, satynowym wykończeniu. Kolejny werbel o rozmiarach 14 x 6.5 wykonano z klonu bagiennego w wykończeniu Lighting Satin Natural. Ostatni lakierowany na czarno werbel z niklowanym osprzętem występuje w dwóch rozmiarach 14 x 5 i 14 x 7.

Producent. www.gretschdrums.com

Gretsch 130th Birdseye Maple

Tagi: ,