Nowa marka DrumClip – akcesoria do perkusji

Elegancki i dyskretny tłumik DrumClip pozwala wyeliminować niepożądane częstotliwości, zachowując początkowy atak, rezonans, i brzmienie bębnów. DrumClip umieszczony na obręczy dotyka naciąg i delikatnie go tłumi co pozwala na łatwiejsze dostrojenie każdego bębna. Niekiedy przeszkadzają w dokładnym usłyszeniu dźwięku podstawowego nadmierne ilości harmonicznych – teraz te przydźwięki przy zastosowaniu DrumClip mogą być precyzyjnie eliminowane!

Tłumiki występują w 2 rozmiarach:
SMALL – do bębnów o rozmiarze do 12” włącznie
REGULAR – do bębnów o rozmiarze powyżej 12”

Tłumiki są zaopatrzone w dwie naklejki – filcową i gumową – można je użyć by dodatkowo zmienić siłę tłumienia.

Trzecim produktem jest ADAPTER do montażu różnych urządzeń na obręczy bębna. Do wystającego elementu Adaptera można zamontować wiele przydatnych akcesoriów np. lampkę LED czy nawet telefon komórkowy w specjalnym uchwycie.

Akcesoria DrumClip są wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego na bazie kauczuku. Ta cecha materiału zapobiega spadaniu z obręczy i może być on stosowany na górnym (uderzanym) jak i na dolnym naciągu (rezonansowym). Należy przyznać, że strojenie dolnych naciągów i ich wybrzmiewanie od zawsze są niedocenianym i często pomijanym niesłusznie elementem jakże istotnym dla finalnego brzmienia perkusji. Teraz DrumClip zamontowany na górnym i dolnym naciągu pozwoli każdemu perkusiście na pełną kontrolę i nie spadnie! Dzięki kompaktowej i niezniszczalnej konstrukcji, DrumClip można łatwo przechowywać w kieszeni lub w torbie na sprzęt perkusyjny a nawet na bębnie podczas transportu w pokrowcu.

Jego walory i wygodę doceniają muzycy i realizatorzy studyjni w USA. Teraz dostępne również w Polsce w Music Dealer sp. j.

DrumClip

Tagi: