Opeth już 27 października w Polsce. Bilety jeszcze w sprzedaży!

Już tylko tydzień dzieli nas od wielkiego święta progresywnego metalu, jakim będzie warszawski koncert Opeth! Muzycy zawitają do Polski już 27 października, a zagrają w klubie Progresja Music Zone. Zespół będzie promował swój najświeższy krążek „Pale Communion”, który pojawił się na rynku pod koniec sierpnia tego roku. Płyta okazała się wielkim sukcesem, wyprodukowana została przez Mikaela Akrefeldta, a zmiksowana przez lidera Porcupine Tree – Stevena Wilsona. Przypominamy utwór promujący nowy album, zatytułowany „Cusp of Eternity”, do odsłuchu w TYM miejscu.

Koncert Opeth otworzy francuska formacja Alcest, która wywodzi się z kręgu shoegaze, czyli jednego z gatunków rocka alternatywnego, który powstał pod koniec lat osiemdziesiątych w Wielkiej Brytanii, jednym z przedstawicieli gatunku jest zespół My Bloody Valentine. Alcest tworzą: multiinstrumentalista Neige oraz perkusista Winterhalter.

Bilety na jedyny w Polsce koncert Opeth są jeszcze w sprzedaży, zapraszamy!

Metal Mind Productions zaprasza:

27.10.2014
OPETH + Alcest
Progresja Music Zone, Warszawa

Otwarcie bram: 19:00
Początek koncertów: 20:00

Bilety:
Przedsprzedaż – 120 PLN
W dniu koncertu – 140 PLN

Bilety już w sprzedaży: www.shop.metalmind.com.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.biletin.pl, www.ticketportal.pl

opeth warszawa mmp

Tagi: