Polskie Mięso od T.Love

31 sierpnia do rozgłośni radiowych trafiła piosenka “Polskie mięso”, promująca planowany na jesień box zespołu T.Love – “T.Lovestory”. Niebawem, w mediach pojawi się clip do tego utworu (reż. Xawery Żuławski), który już wzbudził wiele kontrowersji, m.in. problemy zespołu z policją, aresztowania muzyków, itd.

Zespół T.love jest znany z prawdziwych tekstów komentujących polską rzeczywistość, także tą polityczną. Piosenka „Polskie mięso” odnosi się w ironiczny sposób do doniesień z pierwszych stron gazet i newsów telewizyjnych dotyczących atmosfery przed nadchodzącymi wyborami parlamentarnymi.

Box T.Lovestory zawierać będzie pełną dyskografię T.Love z katalogu EMI Music Poland. Znajdziecie w nim 14 monograficznych płyt zespołu oraz dwie płyty bonusowe. Premiera 11 października 2011 r.

„Polskie mięso” to premierowe CD zawierające trzy nowe kawałki nagrane przez zespół w różnych studiach wiosną br. Oraz 13 niepublikowanych nagrań z lat 1999-2009,będących odrzutami z albumów, demówkami i nagraniami koncertowymi. Druga płyta bonusowa to DVD zawierające m.in. wszystkie klipy T.Love z lat 1989-20011.

Zespół rusza w klubową trasę koncertową „Polskie Mięso Tour 2011”, która rozpocznie się w październiku i zakończy na początku grudnia 2011. T.Love zagra w kilkunastu polskich miastach, a także w Londynie, Hadze i w Luxemburgu.

Tagi: