Roland przedstawia KT-10 Kick Trigger

Firma Roland przedstawia nową stopę Kick Trigger KT-10 przeznaczoną do zestawów V-Drums i elektronicznych perkusji innych producentów.

Roland KT-10 zapewnia zawodową pracę przy niewielkiej zajmowanej powierzchni, dzięki czemu wpasuje się zarówno jako dodatek do zestawu bębnów akustycznych, jak i element konfiguracji w pełni elektronicznej nawet na niedużej przestrzeni. Jest przy tym bardzo cichy, co docenią użytkownicy V-Drums grający w domu – na podstawie testów w laboratoriach Rolanda ustalono, że KT-10 produkuje o 75% mniej hałasu niż Roland KD-9 Kick Pad z tradycyjnym bijakiem.

Nowoczesna konstrukcja Roland KT-10 jest jednocześnie kompaktowa i solidna, ale też elastyczna pod względem ustawień, także każdy dostosuje jego akcję do swoich upodobań i stylu gry, a dzięki wejściu Mix In można skompletować ustawienie podwójnej stopy, łącząc ze sobą dwa identyczne pedały. KT-10 współpracuje ze wszystkimi urządzeniami Rolanda wyposażonymi w wejścia triggerowe ¼ cala, łącznie z TM-2 Trigger Module, różnymi modułami V-Drums, padami z serii SPD oraz HandSonic HPD-20.

Roland KT-10

Tagi: