Sennheiser prezentuje nowe modele słuchawek

Sennheiser to niemiecka firma słynna wśród muzyków i koneserów brzmienia z produkcji doskonałych słuchawek, mikrofonów i systemów bezprzewodowych. Każda informacja o kolejnym modelu słuchawek marki Sennheiser wywołuje uśmiech na twarzach milionów ludzi na świecie. Nie inaczej jest teraz. Właśnie dowiedzieliśmy się o najnowszych produktach Sennheisera. Prezentujemy nowości z słynnych serii nagłownych HD 400, life-style’owych HD 200 oraz bezprzewodowych RS .Oto najważniejsze z nowości zaprezentowanych we wrześniu 2011, wkrótce dostępnych także w polskich sklepach:

1. Bezprzewodowe słuchawki hi-endowe RS 220
Otwarta wokółuszna konstrukcja z wyjątkowo wygodnymi nausznikami, połączona z pięknym wzornic-twem nadajnika. Te słuchawki zapewniają bezkompromisową jakość brzmienia dorównującą przewodowym słuchawkom hi-endowym. Ładowanie odbywa się automatycznie po zawieszeniu słuchawek na nadajniku. RS 220 są zoptymalizowane do każdego analogowego lub cyfrowego źródła dźwięku. Nadajnik ma zestaw uniwersalnych gniazd wejściowych (audio, coaxial, optyczne) i może obsługiwać jednocześnie dwie pary słuchawek.

Inne nowości z serii RS:
RS 120 II
Otwarte nauszne słuchawki bezprzewodowe z transparentnym i dobrze zbalansowanym brzmieniem. Błyskawiczne ładowanie akumulatorów!

RS 110 II
Otwarte słuchawki bezprzewodowe z ciepłym brzmieniem, podbitym w zakresie niskich częstotliwości.

2. Przewodowe słuchawki zamknięte HD 449
Wpadający w oko design i doskonałe brzmienie to cechy, dzięki którym HD 449 wyróżniają się z tłumu. Innowacyjny system akustyczny zapewnia klarowne i pełne detali brzmienie. Czy używane wewnątrz pomieszczeń, czy też na zewnątrz, te słuchawki przekonują na całej linii. Konstrukcja okalająca uszy gwarantuje wygodne noszenie i tłumi dźwięki otoczenia. Słuchawki wyposażone w neodymowe magnesy i zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, w tym iPod, iPad, iPhone*.

Inne nowości z serii HD 4X9:
HD 439
Kombinacja stylu ulicznego z wyjątkową skutecznością. Pełne, głębokie basy i kabel poprowadzony jednostronnie.

HD 429
Ergonomiczny projekt, zamknięta konstrukcja, neodymowe magnesy i wyjątkowy komfort noszenia. Kabel wyprowadzony z jednej strony.

HD 419
Atrakcyjny design, dobre tłumienie dźwięków otoczenia, kabel jednostronny

3. Przewodowe słuchawki lifestyle’owe HD 239
Ponadczasowy, elegancki design połączony z zastrzeżonym systemem brzmieniowym Sennheiser. HD 239 zapewniają żywe stereofoniczne doznania i zachowanie każdego najmniejszego detalu muzyki. Dobrej jakości plastiki, wzmacniające elementy metalowe i wymienialne nauszniki dają gwarancję, że Twoje nowe słuchawki długo zachowają żywotność. Zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, w tym iPod, iPad, iPhone*.

Inne nowości z serii HD 200:
HD 229
Podkreśl swój styl dzięki biało-pomarańczowym lub czarno-purpurowym HD 229. Pełne brzmienie z mocnymi basami, jednostronnie wyprowadzony kabel. Zoptymalizowane pod kątem urządzeń mobilnych, w tym iPod, iPad, iPhone*.

HD 219
Przeżywaj wyjątkową jakość brzmienia w połączeniu z eleganckim, minimalistycznym designem.

źródło: informacje prasowe

Tagi: