Studio One za pół ceny!

DAW (Digital Audio Workstation, czyli po naszemu sekwencer audio) Studio One robi ogromną karierę na całym świecie. Również w Polsce coraz więcej użytkowników rezygnuje ze “starych” aplikacji i przesiada się na najnowszą wersję Studio One (w wersji Artist lub Pro), doceniając szybsze i wygodniejsze działanie, ogromną ilość funkcji, regularne uaktualnienia i przystępną cenę.

Wielu użytkowników weszło w świat Studio One dzięki temu, że zakupili jeden z interfejsów audio PreSonusa i otrzymali wersję Artist w pakiecie. Studio One jest konkurencyjny cenowo wobec innych graczy, ale firma postanowiła jeszcze podgrzać atmosferę i od dzisiaj zaczynamy nową promocję:

WSZYSTKIE wersje Studio One (czyli Artist, Pro oraz upgrade Artist => Pro) można teraz kupić za pół ceny! Nie było chyba takiej oferty w przeszłości i żaden producent profesjonalnego oprogramowania audio nie oferował tak “wypasionego” sekwencera w takiej cenie.

Szczegóły są następujące:
1. Studio One Artist kosztuje teraz 400 zł brutto.
2. Studio One Pro kosztuje 800 zł brutto.
3. Upgrade z wersji Artist do wersji Pro kosztuje tylko 400 zł brutto!

Warto zapoznać się z tym oprogramowaniem i sprawdzić, jakie jest łatwe i intuicyjne w obsłudze: LINK

Pamiętajmy, że mówimy o najnowszej 64-bitowej aplikacji z pełną obsługą audio, MIDI, VST, dostarczaną z pełną gamą sampli, loopów, efektów i instrumentów – łącznie kilka gigabajtów. Wystarczy komputer i studio gotowe.

Szczególnie interesująca jest trzecia opcja, czyli upgrade. Każdy, kto kupił jakikolwiek interfejs audio PreSonusa w ciągu ostatniego roku ma na pewno Studio One Artist i za jedyne 400 zł otrzyma dostęp do profesjonalnej wersji, z pełnym pakietem multimediów.

Co więcej – Studio One dostępny jest praktycznie od ręki – nabywca otrzymuje kod, który pozwala na ściągnięcie najbardziej aktualnej wersji oprogramowania wraz ze wszystkimi dodatkami i legalne zainstalowanie go nawet na kilku komputerach. To się nazywa oferta!

Akcja trwa do końca października 2011.
Więcej: www.audiostacja.pl

Tagi: