Syntezator perkusyjny Clavia Nord Drum 2

Clavia Nord Drum 2 to jedyny w swoim rodzaju syntezator perkusyjny przeznaczony dla perkusistów, perkusjonistów i twórców szukających niebanalnych i interesujących brzmień perkusyjnych.

Niezwykle żywa reakcja na dynamikę, pełny zestaw złączy i szeroka paleta dźwięków, od klasycznych syntetycznych bębnów do naturalnych brzmień akustycznych, czynią z Nord Drum 2 inspirujący instrument i niewyczerpane źródło dźwięków.

Wszystkie brzmienia Clavia Nord Drum 2 syntezator produkuje w czasie rzeczywistym. Możesz jednocześnie grać i ustawiać brzmienie, ciesząc się wyjątkową reakcją dynamiczną instrumentu – bez różnicy czy do gry używasz pałek czy odtwarzasz partie z sekwencera.

Clavia Nord Drum 2 zaprojektowano nie tylko po to, aby instrument zapierał dech w piersiach brzmieniem, ale również po to, aby w tempie błyskawicy reagował na wszystkie ruchy muzyka i zapewniał taką przyjemność z gry, jaką zapewnia prawdziwa perkusja.

Clavia Nord Drum 2 wyposażono w dedykowane wejście dla nowego 6-padowego sterownika Nord Pad (dostępny opcjonalnie). Nord Pad to kompaktowy, czuły kontroler typu multi-pad, który bez problemów integruje się z Nord Drum 2 w dowolnym ustawieniu.

Instrument posiada wejście i wyjście MIDI. Możesz więc podłączyć do Clavia Nord Drum 2 dowolnego rodzaju pady MIDI lub przesłać sekwencję z zewnętrznego sekwencera MIDI. Większość parametrów brzmienia Nord Drum 2 reaguje na komunikaty CC przesyłane przez MIDI.

Jeżeli posiadasz iPad’a nie przegap darmowej aplikacji dla iPad’a o nazwie Nord Beat, która służy odtwarzania sekwencji dla Nord Drum 2 przez MIDI.

Clavia Nord Drum 2

Tagi: