Test zestawu Roland HD-3 w TopDrummerze

Zaprezentowany w kwietniowo-majowym TopDrummerze Roland HD-3 to nic innego jak nowa wersja znanego już wcześniej kompaktowego zestawu HD-1. Premierę miał na tegorocznych targach NAMM Show w Kalifornii. Jest doskonałym narzędziem do domowych ćwiczeń, ale i świetnym instrumentem do twórczej zabawy i edukacji perkusyjnej w towarzystwie innych instrumentów. Co ciekawe, foldery promocyjne pokazują go nawet jako nieodzowny element dobrze zaprojektowanego salonu. Będąc perkusistą, trudno się nie zgodzić, że perkusja w domu jest dużo ważniejsza od telewizora.

W zestawie HD-3 zadziwia niespotykana integralność konstrukcji połączona z naprawdę dobrymi parametrami brzmieniowymi. Nowa odsłona zestawu (w stosunku do HD-1) pokazuje nam z kolei, że marka Roland nie skupia się jedynie na rozwijaniu swych najwyższych modeli, ale i na wprowadzaniu stale nowych rozwiązań już na poziomie zestawów startowych i popularnych.

Redaktor TD Jarek Chmielewski zaprezentuje wam różne strony tej propozycji Rolanda – testu HD-3 szukajcie w kwietniowo-majowym wydaniu magazynu perkusyjnego TopDrummer.

Tagi: