The Turbo AC’s chcą Zabić Wszystkich w listopadzie

15 i 16 listopada nowojorczycy z The Turbo AC’s zagrają w Polsce dwa koncerty promujące najnowszą płytę “Kill Everyone”. Bilety na występ we Wrocławiu i Warszawie są już w sprzedaży.

Żywiołowość punka, melodia surf rocka i kop rock’n’rolla to tajemnica sukcesu The Turbo AC’s. No i może jeszcze odrobina zdolności kulinarnych wokalisty Kevina Cole, który niedawno prowadził punkrockową pizzerię w nowojorskiej dzielnicy Lower East Side.

Grupa powstała w 1996 roku a swoją nazwę zaczerpnęła od fikcyjnego gangu Turnbull AC’s przedstawionego w filmie “Wojownicy” Waltera Hilla. Wydany w tym roku krążek jest siódmym w dorobku Amerykanów. Przy poprzednich pracowali m.in. z takimi producentami jak Roger Miret z Agnostic Front, Blag Dahlia z Dwarves/Mondo Generator czy Billy Milano z S.O.D.

Na koncertach w Polsce supportami będą doświadczeni punk’n’roll-owcy z rodzimego The Cuffs, którzy chętnie czerpią z klasyków Motorhead, Turbonegro czy Misfits, wplatając często ich covery do własnego repertuaru. Oprócz nich zobaczyć będzie można również Rocket Mary z Łodzi oraz warszawską młodzieżówkę Poison Heart.

Organizatorami koncertów są Core-Poration oraz Polish Wreckin’ Crew. Bilety w cenie 35 pln (przedsprzedaż) dostępne są w internecie i w całym kraju w sieci Ticketpro (m.in. Empik, Media Markt, Saturn).

źródło: materiały prasowe