Tuff Enuff – reedycje płyt już w sprzedaży!

“Cyborgs Don’t Sleep” (CD DG)
Reedycja debiutanckiego albumu jednej z najlepszych polskich formacji metalowych lat 90-tych. Album ukazał się oryginalnie w 1996 roku i został bardzo dobrze przyjęty na polskim rynku zarówno przez publiczność jak i krytykę. Już na tym krążku widoczny jest charakterystyczny styl grupy, na który składa się wybuchowe połączenie metalu z elementami rapcore i punku, doprawiony specyficznym poczuciem humoru. To właśnie z tego albumu pochodzi pamiętna przeróbka “Ob-La-Di, Ob-La-Da” The Beatles. Płyta promowana była na wspólnej trasie zespołu z Acid Drinkers. Zremasterowany materiał dostępny jest w nowej wersji CD Digipak.

Lista utworów:
1. Disco relax
2. Łot du ju łont for
3. Corossion in my car
4. Na banana
5. Ma no samos gamines
6. Potato monster terror
7. Piosenka z filmu o Korkim
8. Wake up!
9. I’m a man
10. Dead point
11. Grass only
12. Brave little toster
13. Tuff enuff
14. Kovalsky
15. Tecno

“Diablos Tequilos” (CD DG)
Reedycja drugiego studyjnego albumu jednej z najlepszych polskich formacji metalowych lat 90-tych. Album miał swoją premierę W 1997 roku i obok patentów stylistycznych sprawdzonych już na debiutanckim krążku “Cyborgs Don’t Sleep”, grupa wzbogaciła swoje brzmienie o motywy latynoamerykańskie. Na tej płycie nastąpiła zmiana na stanowisku wokalisty – Rafała Taracha zastąpił Łukasz Wörkie Nowicki – (Bandog). Krążek promowany był na koncertach z Vaderem oraz Illusion. Zremasterowany materiał dostępny jest w nowej wersji CD Digipak.

Lista utworów:
1. Quanto Diablos Anarchismo
2. Shadow Man
3. Dragon Tattoo
4. Dancing
5. Peyotl Song
6. Extasy
7. Diablos Tequilos
8. Brown Sugar
9. Mescal
10. 16/18
11. Rodman
12. Noizzz

 

 

 

Warto też dodać, że formacja Tuff Enuff wystąpi u boku dwóch innych kultowych gwiazd ostrego grania lat 90.: zespołów Illusion i Flapjack. Trasa składa się z trzech koncertów: 1 października w katowickim Spodku, 5 listopada w gdańsko-sopockiej Ergo Arenie i 25 listopada na warszawskim Torwarze.

źródło: informacje prasowe