Warsztaty z Pawłem Osickim (Pogodno)

20 lipca w sopockim klubie Sfinks700 odbędą się warsztaty perkusyjne i koncert Pawła Osickiego, perkusisty grupy Pogodno. Muzyk prezentować będzie sprzęt DDRUM. Na zakończenie zaplanowano koncert na dwie perkusje oraz DJ’a.

Wystąpią:
Paweł Osicki DDRUM, Nord Drum
Piotr HATTI VATTI – zagra na Ableton – PUSH
Oleg Dziewanowski – DDRUM

Sobota, 20.07.2013 g. 16:00
Miejsce: Sfinks 700 Sopot
Za ile: 15zł – przedsprzedaż, 20zł w dniu warsztatów

Program Warsztatu:
1 Technika Gry: swoboda, melodyka, szybkość, relax, oryginalność w trakcie gry na perkusji. (Opowiem o ustawieniu perkusji, ciała, o technice gry oraz o ćwiczeniach polepszających sprawność fizyczną)
2 Ćwieczenia: dopasowanie ćwiczeń do poziomu sprawności, umiejętność auto-edukacyjna (Opowiem jak ćwiczyć efektywnie i rozwojowo, bez nauczyciela)
3 Perkusista współczesny: poszukiwanie nowatorskich rozwiązań- experyment a konserwatyzm (Opowiem o balansie pomiędzy poszukiwaniami, exeprymentowaniem a relacją z przyjętymi zasadami , stylami i kanonami muzycznymi)
4 Scena: na co zwrócić uwagę w trakcie wykonywania koncertu? ( Opowiem o własnych doświadczeniach- Zapraszam do wymiany poglądów z uczestnikami)
5 Nord: Obsługa i możliwości urządzenia.

Każdy blok ma charakter otwarty, interakcyjny i elastyczny, trudno przewidzieć co wydarzy się jeszcze…:)

Program Koncertu:
1 Budowa Kompozycji Utworu muzycznego: Część z Udziałem Olga Dziewanowskiego na temat formy muzycznej- jej zapisu (Nuty, Kolory, Znaki, Rysunki, Szkice, Notatki) : Mamy zamiar stworzyć z udziałem publiczności zapis kompozycji- scenariusz przebiegu koncertu.
2 Koncert: będzie improwizowaną formą, realizującą zapisany wcześniej przebieg dynamiczno-rytmiczny. Koncert ma na celu zwrócenie uwagi na współprace pomiędzy perkusjami, na koncentracje, wyczucie i brak rywalizacji w zespole.
3 Ćwiczenie interakcyjne ze wszystkimi goścmi warsztatów – zabawa rytmiczna

pawel osicki warsztat