Warsztaty z Tomaszem Mądzielewskim

Już 8 grudnia 2013 roku w Bemowskim Centrum Kultury w Warszawie ul. Górczewska 201 odbędą się mistrzowskie warsztaty perkusyjne, które poprowadzi znany i ceniony perkusista Tomasz Mądzielewski.

Celem warsztatów jest nauka właściwej techniki gry na instrumencie, rozwój umiejętności improwizacji oraz jej zastosowanie w praktyce. Warsztaty to duża dawka wiedzy na temat pracy zawodowych muzyków i wymagań współczesnego repertuaru. W ramach kursu stworzono możliwość zdobycia nowej wiedzy i umiejętności oraz pogłębienia świadomości dotyczącej potrzeb europejskiego rynku muzycznego.

Instruktor – Tomasz Mądzielewski – to doświadczony perkusista i pedagog, którego na co dzień możemy usłyszeć w projektach takich jak: Wojtek Pilichowski Band, Mrozu Live Band, Nick Sickler feat. Gents. Muzyk ma na swoim koncie również współpracę z m.in.: Anną Serafińską, Grażyną Łobaszewską, Ewą Urygą, Kasią Klich, Leszkiem Możdzerem, Fisz Emade Tworzywo Sztuczne, Sidneyem Polakiem, Mark’iem Lanegan’em, Reggie’m Worthy, Gilbert’em Gabrie’’em, Furią Futrzaków, Wilson Square i wielu innych.

Wszystkich chętnych do udziału w tym wydarzeniu zapraszamy do przesyłania zgłoszeń na adres: warsztaty@officynakulturalna.pl z dopiskiem „Warsztaty perkusyjne”. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie Organizatora: www.officynakulturalna.pl

warsztaty tomasz madzielewski