Zagraj podczas Avant Art Festival!

14 września ruszył wielki konkurs festiwalu Avant Art i portalu T-Mobile Music skierowany do polskich producentów muzycznych i dj-ów! Nagrodą jest występ na zakończenie festiwalu – po gwieździe wieczoru THE BUG (8 października 2011 r., Wrocław). Na głosujących czekają także karnety na festiwal Avant Art. Utwory do konkursu zgłaszać można do 21 września.

Po przygodzie z filmowym festiwalem Nowe Horyzonty oraz muzycznym katowickim OFF Festivalem T-Mobile Music wraca do Wrocławia, by wesprzeć największe w kraju święto sztuki awangardowej Avant Art Festival. Trwające od 29.09 do 08.10 wydarzenie to prawdziwa uczta dla fanów sztuki – odważnej, różnorodnej i nietuzinkowej, często zacierającej granice pomiędzy poszczególnymi gatunkami.

Na zakończenie festiwalu, na specjalnej scenie T-Mobile Music, wystąpi Kevin Martin z projektem The Bug. Jego twórczość jest oryginalną wypadkową wielu nurtów i estetyk takich jak dancehall, noise, grime, hip-hop, dubstep czy techno. Nie będzie to jedyny performance tego wieczoru. Po koncercie tego londyńskiego producenta, wystąpi dwóch zwycięzców kolejnej edycji znanego już plebiscytu Zrób Głośniej!, który daje szanse młodym, nietuzinkowym artystom na zaistnienie na wielkich festiwalowych scenach w całej Polsce.

Mechanizm konkursu jest bardzo prosty. Należy do 21 września zarejestrować się na portalu www.t-mobile-music.pl i zgłosić swój utwór do konkursu (artyści już zarejestrowani oczywiście również mogą wziąć udział w plebiscycie – wystarczy akceptacja regulaminu). Sześcioosobowe jury wyłoni 10 finalistów, których podda werdyktowi publiczności. Głosowanie internautów trwać będzie od 23 do 29 września na portalu T-Mobile Music, a wyniki ogłoszone zostaną 30 września. Każdy głosujący będzie miał szansę na otrzymanie podwójnego karnetu na festiwal.

Szczegółowe informacje o konkursie na stronie www.t-mobile-music.pl oraz na www.avantart.pl

źródło: informacje prasowe