Adler ex-perkusisty Guns N’ Roses zagra debiutancki koncert

Zespół Adler, na którego czele stoi ex-perkusista Guns N’Roses Steven Adler został dodany do listy zespołów, które zagrają podczas organizowanego przez grupę Kiss rejsu Kiss Kruise w dniach 31 października – 4 listopada 2012 r.

Będzie to pierwszy w historii koncert grupy Adler, którą tworzą także wokalista Jacob Bunton (LYNAM, MARS ELECTRIC), gitarzysta Lonny Paul (ADLER’S APPETITE) i basista Johnny Martin (CHELSEA SMILES).

“Jestem bardzo podekscytowany tym, że mój nowy zespół zadebiutuje u boku Kiss.” – mówi Steven Adler. “Kiss zawsze byli jednym z moich ulubionych zespołów i są świetnymi ludźmi. Rejs na pewno będzie wspaniały!”

Zespół Adler nagrał w tym roku debiutancki album. Za jego produkcję odpowiedzialny jest Jeff Pilson (FOREIGNER, DOKKEN), a za miks Jay Ruston (ANTHRAX, STONE SOUR). Na krążku gościnnie udzielili się gitarzyści – Slash i John5 (Rob Zombie, ex-Marilyn Manson). Pierwszym singlem promującym płytę jest utwór “The One That Yopu hated”, do którego teledysk obejrzycie na stronie TopGuitar.tv.

źródło: blabbermouth.net