Warsztat Metalowy – Dirk Verbeuren w DrumStore

25 września w sopockim klubie Sfinks700 Dirk Verbeuren – perkusista Soilwork, endorser marki Tama oraz Meinl pokaże wam jak trzaskać blasty na garach.

Ur. 8 stycznia 1975 w Wilrijk – belgijski muzyk, kompozytor i instrumentalista, znany głównie jako perkusista.

Swoją muzyczną przygodę rozpoczął od szkoły podstawowej, gdzie uczył się grać na skrzypcach. Naukę pobierał przez siedem lat. W 1988 roku, wraz z przeprowadzką do Paryża, rozpoczął naukę gry na pianinie i gitarze elektrycznej. Trzy lata później zaczął grać na perkusji. W roku 1993 muzyk przeniósł się do Nancy (Francja), gdzie zapisał się na 18-to miesięczny kurs do MAI (Międzynarodowa Akademia Muzyczna). W tym czasie założył swój pierwszy zespół – Scarve[2]. Perkusista tak rozwinął swój talent, że został nauczycielem w kategorii “Masterclass” w MAI. W tamtym czasie nagrywał i jeździł w trasy z takimi zespołami jak: Artsonic i Headline. Dirk z dnia na dzień stał się rozpoznawalny, kwestią czasu było oficjalne endorserstwo marki TAMA. Zespół Scarve wydał debiutancki album Translucence w 2000 roku. Jednocześnie Dirk stał się bardzo rozchwytywanym muzykiem sesyjnym. Z jego usług korzystali: Lyzanxia, Aborted, Mortuary, Yyrkoon i Eostenem. W 2004 roku Dirk uczestniczył w sesji dla Soilwork. Kolejne zespoły to: Phazm, Infinited Hate, No Return, Sybreed i Sublime Cadaveric Decomposition. W 2005 roku perkusista stał się oficjalnym muzykiem zespołu Soilwork.

Strona internetowa: www.dirkverbeuren.com

Wtorek 25.09.2012
Rozpoczęcie: punktualnie 20:00 , wstęp od 19:30
Miejsce: Klub Sfinks700
Wjazd: symboliczne 20zł przedsprzedaż i 30zł w dzień warsztatów

Zapraszamy do zapisów przez email – bilety@drumstore.pl lub telefonicznie oraz oczywiście w siedzibie sklepu

22:00 konkurs prędkości
nagroda w konkursie zostanie ustalona niebawem….

DARMOWE WEJŚCIÓWKI

Ponadto darmowe wejściówki mogą otrzymać:
– Osoby które zakupiły w DrumStore bębny (po przesłaniu na maila bilety@drumstore.pl skanu/fotki paragonu zakupu)
– Uczestnicy sesji zdjęciowych http://www.facebook.com/drumstore.photography
– Współpracujący z nami nauczyciele gry na bębnach
– WA oraz WOiO

Warunkiem jest zamieszczenie linku do eventu na swojej tablicy oraz przesłanie prośby o wydanie darmowej wejściówki na maila bilety@drumstore.pl

źródło: materiały prasowe