Alternatywa dla siłowni: schudnij na wiosnę grając na perkusji!

Pół godziny gry na gitarze czy perkusji to spalenie około 90 kalorii!

Perkusista podczas gry angażuje całe ciało. Połączenie dobrej zabawy, dużej energii, muzyki i spalenia kalorii to recepta dla tych, których niekoniecznie pasjonuje jogging. A lato coraz bliżej!

„Nie każdy chce spędzać czas na siłowni. Doskonale, że również spełniając muzyczne pasje możemy przygotować się do sezony wakacyjnego. Klienci podkreślają, że gra na instrumencie to dla nich sposób na relaks po pracy, dodaje im energii i redukuje stres. To w większości zapracowani przedsiębiorcy czy managerowie średniego i wysokiego szczebla, uwielbiają aktywności, łączące w sobie wiele korzyści” – mówi właścicielka Music School – jedynej w Polsce szkoły muzyki dla osób z klasy biznes, Ewa Maria Hordejuk.

Osoba kontaktowa:
Ewa Maria Hordejuk
Music School
owner& brand manager
tel. 505 897 892
www.szkola-muzyki.pl

Music School to jedyna w Polsce szkoła muzyki dla dorosłych z klasy biznes. W szkole osoby w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania mogą spełnić muzyczne marzenia o nauce gry na instrumencie czy śpiewaniu. Uczą zawodowi muzycy, zajęcia prowadzone są indywidualnie. Szkoła znajduje się w centrum Warszawy, na Brackiej.

mat.pras.

Felix Lehrmann