Lars Ulrich (Metallica) zagrał z Royal Blood

Lars Ulrich z grupy Metallica zagrał na perkusji z Royal Blood podczas koncertu w San Francisco!

Lars Ulrich pojawił się na scenie z Royal Blood 15 kwietnia, podczas jednego z dwóch wyprzedanych koncertów Bena Thatchera i Mike’a Kerra w San Francisco, w klubie “Slim’s”. Zagrał na perkusji w zamykającym show kawałku “Out Of The Black”.

lars ulrich royal blood

Duet cieszy się tak wielką popularnością w Stanach, że na jego koncerty w Los Angeles, Chicago, Portland, Pomonie, Waszyngtonie Sacramento oraz Vancouver wyprzedały się wszystkie bilety. Ben i Mike rzucili na kolana także publikę festiwalu Coachella.

Debiut Bena Thatchera i Mike’a Kerra z sierpnia 2014 roku robi furorę w USA. Rozgłośnie z muzyką alternatywną już podbił kawałek “Figure It Out”, a do ataku na górne pozycje szykuje się obecnie numer “Little Monster”, wspinający się coraz wyżej w amerykańskich notowaniach.

Płyta “Royal Blood” rozeszła się w USA w ponad 150 tys. egzemplarzy, zaś na całym świecie sprzedano jej już przeszło 700 tys. kopii. A na tym na pewno nie koniec…

Przypomnijmy, że w styczniu 2015 roku Bena Thatchera i Mike’a Kerra dali niezapomniany koncert w warszawskim Palladium. Wcześniej grupa wystąpiła na festiwalu Open’er.