Artillery z nowym perkusistą

Artillery, jeden z najlepszych thrash metalowych zespołów, przedstawił swojego nowego perkusistę. Następcą Carstena Nielsena, który w zespole grał od samego początku istnienia, został Josua Madsen.

Niewiele wiadomo na temat nowego nabytku ale zespół zapowiada, że jest bardzo zadowolony z tej zmiany: „Z wielką dumą informujemy, że naszym nowym perkusistą jest Josua Madsen. Josua przez ostatnie kilka lat mieszkał w Stanach Zjednoczonych grając z różnymi zespołami. Ostatnim duńskim zespołem z jakim współpracował był Club Hell. Nie możemy się doczekać kiedy ruszymy z Josua na trasę a pierwszym koncertem będzie występ podczas Headbangers Open Air Festival w Niemczech. Dziękujemy naszemu poprzedniemu perkusiście Carstenowi za 30 lat wspólnego grania thrashu!”

Zmiana perkusisty była anonsowana już wiosną br. Carsten Nielsen podjął decyzję o opuszczeniu szeregów zespołu zaraz po ich powrocie z trasy w Ameryce Południowej. Carsten Nielsen: “Z powodów osobistych podjąłem decyzję o opuszczeniu Artillery. Ten krok rozważałem od dłuższego czasu. Ostatnie koncerty zagramy razem w Ameryce Południowej. Wszystkim miłym ludziom, których spotkałem podczas mojej współpracy z Artillery, chciałbym po prostu powiedzieć: dziękuję. Nigdy nie zapomnę dobrego przyjęcia i wsparcia jakie od Was otrzymałem. Po moich ostatnich koncertach z zespołem, zamierzam zrobić sobie małą przerwę a potem prawdopodobnie wrócę do swoich korzeni i poszukam muzyków, którzy chcieliby ze mną grać staromodnego Punk Rocka…”

Przypomnijmy, że ostatnią płytą Artillery jest album “My Blood” (Metal Mind Productions, 2011).

źródło: materiały prasowe

Tagi: