Bobby Jarzombek gości w TopDrummerze

Perkusista Roba Halforda, Sebastiana Bacha i grupy Riot objął we władanie szósty numer TopDrummera – grudniowo-styczniowe wydanie w pełni polskiego magazynu dla perkusistów.

To kolejny zdolny dzieciak, który od wieku dziesięciu lat dzięki ciężkiej pracy konsekwentnie pnie się po szczeblach muzycznej kariery. Niemal czterdzieści lat temu zaczął swą przygodę z perkusją od zabawkowych bębenków, a dziś jest jednym z najbardziej cenionych i rozpoznawalnych perkusistów metalowych.

Z wywiadu, jaki przeprowadził z nim Jarek Chmielewski, dowiecie się z niego m.in. że Bobby jest nie tylko wyśmienitym perkusistą, ale także zdolnym instruktorem. Wydawnictwo „Performance & Technique” to – według jego słów „najlepsza rzecz, jakiej kiedykolwiek dokonał w swojej karierze perkusisty”. Przez lata udzielał indywidualnych lekcji, ale nigdy nie był do końca usatysfakcjonowany. Czy wspomniana płyta instruktażowa zasługuje na miano wyjątkowej? Sprawdźcie sami, ale przedtem zapraszamy do lektury grudniowo-styczniowego wydania TopDrummera i artykułów poświęconych Bobby’emu – poznajcie go bliżej!