Jesienne uderzenie rebel:tv

Miłośnicy muzyki poważnej i odgłosów morza miejcie się na baczności. Tej jesieni rebel:tv zrobi jeszcze więcej hałasu! To wszystko za sprawą premierowych odcinków najbardziej rockowego magazynu muzycznego, nowego muzyczno-interaktywnego pasma i… zupełnie nowego oblicza Kapitana Bomby!

Po wakacyjnej przerwie na antenę powraca flagowy program muzyczny rebel.tv Rockfiler, w którym Łukasz Napora przeprowadza wywiady z największymi gwiazdami rocka i alternatywy. Ten sezon będzie prawdziwą uczta dla miłośników ciężkiego grania. Już jesienią o kulisach swojej działalności i mrocznych stronach popularności opowie zespół Vader, Deftones, Sabaton oraz Glaca. Premierowe odcinki w każdy poniedziałek o 20:00.

To jednak nie wszystko! Codziennie – od poniedziałku do niedzieli – od godziny 17:00 władza nad anteną należeć będzie do widzów. W nowym paśmie muzyczno–interaktywnym Wojna klipów to właśnie widzowie rebel:tv za pomocą smsów decydować będą, jaki teledysk wyemitowany zostanie jako następny.

Uniwersum Kapitana Bomby jest już tak rozbudowane, że jedna kreskówka to zdecydowanie za mało, by ukazać ogrom przygód tego dzielnego wojaka i jego brygady. Dlatego od października w rebel:tv razem z Kapitanem Bombą rusza kolejna kreskówka o galaktycznej ekspansji, pt. Laserowy Gniew Dzidy! Tym razem kompani Bomby przenoszą się do Galaktyki Kujwdubie, gdzie autostradki są bezpieczne a instalacje LPG w rakietach mają atest i ważne badanie. Na nowe odcinki serialu Laserowy Gniew Dzidy zapraszamy w środy i czwartki o 20:00.

źródło: informacje prasowe