Maciej “Ślimak” Starosta o nowej płycie i singlu Acid Drinkers

Grupa Acid Drinkers udostępniła w internecie nowy utwór “Old Sparky” promujący ich najnowszy album “La Part Du Diable”. Części fanom nie przypadł jednak do gustu, na co w liście otwartym zwrócił uwagę perkusista Maciej “Ślimak” Starosta:

PAMIĘTAJCIE MOI DRODZY……ILE LUDZI NA ŚWIECIE TYLE TEŻ JEST GUSTÓW I WSZYSTKICH SIĘ NIE ZADOWOLI …… ;-) JAK BYŚMY CHCIELI KAŻDEGO ZADOWOLIĆ BYLIBYŚMY DUPOWŁAZAMI BEZ WŁASNEGO CHARAKTERU . OD LAT ROBIMY TO CO CHCEMY I TAK ZOSTANIE .

NA TYM POLEGA NASZA SIŁA A WASZA NA TYM ŻE NAM UFACIE . JAK JUŻ KTOŚ WCZEŚNIEJ ZAUWAŻYŁ SINGLE W TEJ MUZIE NIE ŚWIADCZĄ O TYM JAKA JEST PŁYTA . U NAS ZAWSZE BYŁY ONE UTWORAMI UNIWERSALNYMI KTÓRE ŁĄCZYŁY W PIGUŁCE CHARAKTER PŁYTY ALE NIE ODSŁANIAŁY JEJ CAŁEGO OBRAZU . NIE BĘDZIEMY NIGDY DAWAĆ JAKO PIERWSZEGO SINGLA NAJBARDZIEJ MELODYJNEGO CZY NP. NAJBARDZIEJ CZADOWEGO UTWORU . WYJĄTKIEM BYŁ “LOVE SHACK” ALE TO BYŁ SPECYFICZNY ALBUM . CZY TAKI NUMER JAK “PIZZA DRIVER” , “DRUG DEALER” , “HIGH PROOF C.M.”, “DON’T GO TO WHERE I SLEEP” CZY NAWET “SWALLOW THE NEEDLE” POKAZYWAŁY OBRAZ PŁYTY ? WEDŁUG MNIE NIE ……DLA JEDNYCH TE NUMERY SĄ SŁABE A OKAZAĆ SIĘ MOŻE ŻE RESZTA PŁYTY BĘDZIE DLA NICH SUPER . Z KOLEI TYM KTÓRYM PODOBA SIĘ SINGIEL MOŻE NIE SPASOWAĆ ALBUM W CAŁOŚCI . TAKIE ŻYCIE . ALE GDYBYŚMY MIELI SIĘ TYM PRZEJMOWAĆ , TO OD LAT SIEDZIELIBYŚMY NA DUPACH I PAŁOWALI SIĘ SUKCESEM PIERWSZEJ PŁYTY ………..A TU NI CH…JA TRZEBA CIĄĆ METAL I KRZESAĆ ISKRY !!!!!

Utworu “Old Sparky” posłuchacie pod adresem http://topguitar.tv/film/ogladaj/2998.html

źródło: facebook.com/aciddrinkers