Mapex w gamie instrumentów Zibi S.A.

W asortymencie muzycznych produktów dystrybuowanych przez firmę ZIBI S.A. od 1 października tego roku, pojawiła się perkusyjna marka Mapex, należąca do KHS Musical Instruments.

Marka Mapex znana jest przede wszystkim z bębnów robionych ręcznie przez wyspecjalizowanych pracowników, którzy umiejętnie stosują swój talent i doświadczenie w rzemiośle. Mapex zyskał reputację w świecie muzyki, wyróżniając się projektem i budową perkusji akustycznych, z najwyższej jakości surowców.

Wśród endorserów marki Mapex widnieją takie nazwiska jak: Chris Adler, Aquiles Priester, Gregg Bissonette, Will Calhoun, Tony Coleman, Herlin Riley, John Boecklin, Nick D’Virgilio czy Juanita Parra.

Każdy bęben Mapex’a, bez względu na cenę, tworzony jest zgodnie z rygorystycznymi wymaganiami. O sukcesie tych perkusyjnych produktów decydują przede wszystkim ludzie, którzy ręcznie tworzą bębny, na bazie wieloletniego doświadczenia oraz dumy z tego, że mogą tworzyć coś, co potrafią najlepiej.

Ręcznie robione bębny Mapex’a, zarówno w studiu jak i na scenie, doskonale oddają styl i kreatywność każdego perkusisty. Z perkusją tej marki, każdy bębniarz wiernie przekaże swój talent i osobowość swoim odbiorcom, niezależne od tego czy gra dla dwudziestu, czy dla dwudziestu tysięcy osób.

źródło: materiały prasowe

Tagi: ,