Paul Bostaph oficjalnie zastępuje Dave’a Lombardo w Slayer

Tom Araya i Kerry King ogłosili, że Paul Bostaph oficjalnie obejmuje stanowisko perkusisty grupy Slayer zastępując Dave’a Lombardo. Z kolei Gary Holt z Exodus w dalszym ciągu będzie obejmować obowiązki gitarzysty w miejscu Jeffa Hannemana. Przypomnijmy, że Slayer rozpocznie europejską trasę koncertem w Polsce 4 czerwca na Impact Festival w Warszawie.

“Paul jest wspaniałym perkusistą i dobrym przyjacielem, więc jesteśmy szczęśliwi, że zdecydował się ponownie dołączyć do zespołu.” – mówi Tom Araya. “Ciągle jesteśmy otępiali po stracie Jeffa, ale nie chcemy zawieść naszych europejskich fanów i musimy ruszyć dalej… Mając Paula w zespole będzie to o wiele łatwiejsze.”

“Jestem bardzo podekscytowany ponownym dołączeniem do Slayer” – dodaje Paul Bostaph. “Spędziliśmy razem intensywne 10 lat, było sporo zabawy, zrobiliśmy dużo wspaniałej muzyki, więc dla mnie to jak powrót do domu.”

Paul Bostaph był perkusistą Slayer w latach 1992-2001. Nagrał z grupą cztery albumy – “Divine Intervention” (1994), “Undisputed Attitude” (1996), Diabolus in Musica (1998), God Hates us All (2001), a także DVD “War at the Warfield” (2001).

Slayer

Grupa Slayer. Dave Lombardo drugi z prawej