Perkusyjne nowości sprzętowe w TopDrummer

Zespół redakcyjny TopDrummera przygotował dla was kolejną porcję perkusyjnych nowości, jakie pojawiły się w ofercie polskich dystrybutorów najciekawszych marek na rynku.

Nowe pokrowce Protection Racket
Firma Protection Racket przygotowała mlecznobiałą kolekcję pokrowców – powstała ona na specjalne zamówienie dla Bena Thompsona, biel jest bowiem motywem przewodnim tegorocznej
trasy koncertowej grupy Two Door Cinema Club, gdzie gra Thompson.

Siedziska Four Point Support Mapex
Mapex zaproponował nowe siedziska oparte na czteronożnym koźle. Zapewniają one wysoką stabilność grającego, dając poczucie pewności nawet najdzikszym drummerom.

Djembe od Toca Percussion
Djembe Toca Street Series to bębny wykonane z jednego kawałka mahoniu. Wykończono je dwudziestoma warstwami oleju, zapewniając naturalny wygląd i dobrą ochronę drewna. Dostępne
są w rozmiarach 8, 10 i 12 cali.

Pałki od Zildjiana
Zildjian proponuje w tym roku aż piętnaście nowych modeli pałek. Rozbudowano serie Artist (modele dla Joeya Kramera z Aerosmith oraz hikorowe pałki Danny’ego Seraphine’a z ciekawym wcięciem na kciuki i główką w kształcie łzy), Maple, Maple DIP i Laminated Birch.

A na deser wiadomości o artystach – m.in. najmłodszy zawodowy bębniarz w Księdze Rekordów Guinnessa oraz Phil Collins o tym, dlaczego nie lubi muzyki. Te i inne newsy znajdziecie w sierpniowo-wrześniowy wydaniu magazynu TopDrummer.