Znamy ceny biletów na Avant Art Festival

Znane są już ceny biletów na Avant Art Festival we Wrocławiu. 4. edycja największego w kraju święta sztuki awangardowej odbędzie się w dniach 29.09-02.10 oraz 07-08.2011 r. pod hasłem Szwajcaria. Fani The Bug, ZU93, Dimlite, Reverse Engineering, Oy, Stephane Veccione czy Minimetal nie będą narzekać na wygórowane ceny.

Tak jak zapowiadali organizatorzy, ceny wejściówek są bardzo przystępne. Bilety całodniowe na wydarzenia w dniach od 30.09 do 07.10.2011 r. kupić będzie można za 25 zł w przedsprzedaży. Oddzielnie biletowane są wydarzenia ostatniego dnia festiwalu. Za bilet łączony na The Bug i live acts oraz performance Pal Frenak zapłacić trzeba 25 zł. Tyle samo wydamy na koncert ZU93. Z kolei karnet na wszystkie wydarzenia zamyka się w 75 zł.

“Chcemy tworzyć festiwal dla ludzi, więc ceny też odpowiadają tej idei. Sztuka, jaką prezentujemy podczas tej edycji jest na tyle wartościowa, że życzyłbym sobie, aby zobaczyło ją jak najwięcej osób. Chcę trafić do wszystkich poszukujących nowej jakości w muzyce i sztuce. Dlatego m.in. na inaugurację festiwalu, 29 września, zaprosimy wszystkich, bez ograniczeń. Za darmo. Niech to będzie pewien symbol naszego otwarcia na sztukę i jej odbiorców” – komentuje Kostas Georgakopulos, dyrektor festiwalu.

Inauguracja Avant Art (29 września) stanie pod znakiem instalacji Velvet Underground słynnej szwajcarskiej grupy Minimetal (BWA Studio), po której w CS Impart odbędzie się koncert niezwykle ciekawej kapeli MIR. Będzie to jednocześnie początek weekendu ze Szwajcarią.

Wstęp wolny w trakcie festiwalu dotyczy również wydarzeń w BWA Awangarda.

Bilety i karnety będą do nabycia w sieci Ticketpro w punktach sprzedaży na terenie całego kraju i w Internecie, a także w CS Impart (Mazowiecka 17), Sklepie Muzycznym De’Molika (Kazimierza Wielkiego 65) i Klubie Architektów Pracoffnia (Więzienna 6) we Wrocławiu oraz w miejscach festiwalowych na godzinę przed rozpoczęciem wydarzenia. Sprzedaż biletów i karnetów rusza 9 września.

Program festiwalu oraz szczegółowe informacje o biletach dostępne na www.avantart.pl


źródło: materiały prasowe