Polskie zespoły na Hard Rock Heroes Festival!

Już 28 listopada w katowickim Spodku odbędzie się festiwal, który będzie prawdziwym świętem dla wszystkich miłośników hard rockowych brzmień – Hard Rock Heroes Festival! Główną gwiazdą festiwalu będzie formacja Whitesnake, która przybędzie do naszego kraju w ramach trasy promującej swój najnowszy krążek, “Forevermore”. Po raz pierwszy w Polsce wystąpi również Graham Bonnet z zespołem Alcatrazz. W Spodku zagra także legenda polskiej sceny muzycznej – TSA. Kolejne polskie formacje, które wystąpią tego dnia, to Kruk oraz J.D. Overdrive!

Kruk to obecnie najlepszy polski hard rockowy zespół, grupa ma już na swoim koncie koncerty u boku takich gwiazd jak np. Deep Purple czy Uriah Heep. W czerwcu ukazał się nowy album formacji , “It Will Not Come Back”. Krążek, na którym gościnnie wystąpił m.in. Doogie White (Rainbow, Midnight Blue,Yngwie Malmsteen, Tank) wzbogacony został o koncertowe DVD zespołu.

J.D. Overdrive to jeden z najciekawszych tegorocznych debiutantów. Z końcem maja ukazał się pierwszy album grupy, “Sex, Whiskey & Southern Blood”, na którym znalazło się 11 utworów, w tym interpretacja klasyka spod pióra Jimmi’ego Hendrixa – “Purple Haze”. Zespół istnieje od 2007 r. i supportował już m.in. Down i Black Label Society. Wokalista J.D. Overdrive, Suseł, tak zapowiada występ zespołu: “Bardzo nas cieszy dołączenie naszej skromnej ekipy do tak zacnego grona. Bohaterowie hard rocka z nas żadni, ale obiecujemy godnie i z wykopem rozpocząć to rockowe święto!”. Zapraszamy, bilety już w sprzedaży!

Bilety do nabycia na stronach:
www.metalopolis.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.ticketportal.pl, www.kupbilet.pl

Ceny biletów w przedsprzedaży/ w dniu koncertu:
Loża – 350/ 400 zł
Sek. H, J – 255/ 280 zł
Sek. czerwone – 150/ 165 zł
Sek. niebieskie – 120/ 130 zł
Płyta – 135/ 150 zł

źródło: informacje prasowe