Raport TD: Musikmesse Frankfurt 2012

2 388 wystawców, 55 krajów, około 110 000 odwiedzających ze 120 krajów – oto liczby, które robią wrażenie. Tak w skrócie przedstawiają się największe na świecie tegoroczne targi Musikmesse i Prolight + Sound, które odbyły się między 21 a 24 marca we Frankfurcie w Niemczech. Byli tam także nasi przedstawiciele i w ten sposób z pierwszej ręki prezentujemy wam fotorelację z tego wydarzenia!

W numerze także laureaci jubileuszowego rozdania nagród MIPA, nagród nadawanych przez kolegium złożone z redaktorów najlepszych branżowych magazynów muzycznych na świecie – w tym przedstawicieli magazynów TopDrummer i bliźniaczego TopGuitar.

Co ważne, podczas tegorocznych targów zauważono również zwiększony wzmożony popyt na instrumenty oraz akcesoria muzyczne, co jest nowym i zachęcającym sygnałem po okresie kryzysu. Zapraszamy do lektury i obejrzenia relacji z Musikmesse na łamach TopDrummera, a przy okazji ważna informacja: następne targi Musikmesse i Prolight + Sound odbędą się między 10 i 13 kwietnia 2013!

Dowiedz się więcej – czytaj kwietniowo-majowe wydanie magazynu perkusyjnego TopDrummer.

Tagi: