Talerze Meinl Pure Ride z serii Byzance Vintage

Firma Meinl przedstawia nowe talerze Pure Ride pochodzące z serii Byzance Vintage, dostępne w dwóch rozmiarach i dwóch grubościach: 20” Pure Ride, 20” Pure Light Ride, 22” Pure Ride oraz 22” Pure Light Ride.

Meinl Pure Ride Byzance Vintage

Brzmienie blach Pure Ride jest suche i pozbawione szumu, zachowując zdefiniowany dźwięk uderzenia, dzięki czemu perkusista może wykonywać gęste serie szybkich uderzeń z odpowiednią selektywnością i pełną kontrolą nad dynamiką.

„Opracowaliśmy talerze Pure Ride, ponieważ muzyka współczesna wymaga krótkiego i kontrolowanego brzmienia blach, które nie wzbudzają się zbyt gwałtownie. To nowy poziom w tej dziedzinie i bardzo inspirujące dla każdego perkusisty brzmienie.” powiedział Stefan Mueller, specjalista ds. produktów firmy Meinl.

Blachy Byzance Vintage Series Pure Ride są wykonywane ręcznie w tureckiej fabryce Meinl z brązu B20. Surowy, ziemisty wygląd jest wynikiem specjalnych zabiegów stosowanych w procesie produkcji, a każdy talerz jest wyjątkowy pod względem wizualnym i brzmieniowym. Modele Pure Ride są rekomendowane dla różnorodnych stylów muzycznych, takich jak jazz, funk, RnB, soul czy pop, do użytku tak w studiu, jak i na scenie.

Oficjalne próbki wideo:

20” Pure Ride

20” Pure Light Ride

22” Pure Ride

22” Pure Light Ride

Tagi: