Talerze Zildjian z oryginalną podkładką!

Firma Zildjian, jedna z największych światowych firm produkujących talerze perkusyjne, przygotowała dla swoich klientów specjalną promocję. W jej ramach do zdobycia jest  wyjątkowa i oryginalna podkładka pod mysz Avedis Zildjian Company.

Aby zdobyć ten niepowtarzalny, firmowy gadżet wystarczy zakupić talerz marki Zildjian z serii K, A, K Custom, A Custom.
Seria K to talerze charakteryzujące się ciemnym, głębokim i ekspresyjnym brzmieniem. Z kolei seria K Custom to połączenie nowoczesnego brzmienia z tradycją i mistrzostwem produkcji talerzy perkusyjnych. Mają brzmienie niskie, idealne do popu, latin, funky czy jazzu.
Custom A to uniwersalny talerz o naturalnym, jasnym brzmieniu. Szybko reaguje na uderzenie. To zaawansowane rozwinięcie klasycznej serii A Zildjian, oferuje cieńsze talerze i nowy sposób kucia. Wielokrotnie nagradzane A Custom są godną  alternatywą dla nieomylnych i niezawodnych dźwięków serii A Zildjian.

Gama produktów tej światowej marki pozwala na wybór  talerzy dostosowanych do granego gatunku muzycznego i ekspresji perkusisty. Chociażby dlatego zakup tych markowych talerzy i skorzystania z niecodziennej promocji Zildjiana to trafna decyzja.

Promocja wprowadzona przez Zibi S.A. – generalnego dystrybutora marki Zildjian jest ważna od początku listopada do wyczerpania zapasów i dostępna w najlepszych sklepach muzycznych na terenie całego kraju.