Warsztaty perkusyjne w Wejherowie

Wejherowskie Centrum Kultury, po sukcesie wiosennych spotkań z muzykami, organizuje kolejne warsztaty/konsultacje z perkusistą Tomaszem Łosowskim. Zapraszamy wszystkich, którzy interesują się nauką gry na perkusji, początkujących oraz już grających, w każdym wieku. Do dyspozycji prowadzącego oraz uczestników będzie instrument.

25 lipca (piątek), 11.00 – 14.00 następnie przerwa oraz druga tura 15.00- 17.00.
22 sierpnia (piątek), 11.00- 14.00 następnie przerwa oraz druga tura 15.00- 17.00.

Wejściówka: 20 zł za każde spotkanie do nabycia przed każdym warsztatem. Istnieje możliwość szybszego zakupu w godzinach pracy kas.

Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o wcześniejsze zgłoszenia telefoniczne 58 672 27 75 lub mailowe: wck@wck.org.pl. Warsztaty odbywać się będą w sali prób orkiestry (poziom -1).

TOMASZ ŁOSOWSKI – perkusista, kompozytor, muzyk sesyjny, edukator, autor pierwszej profesjonalnej video – szkoły na perkusję w Polsce.

Na przestrzeni ostatnich dwudziestu lat współpracował z wieloma artystami polskiej sceny popowej, jazzowej i rockowej. Nagrał przeszło 50 płyt (w tym swoje projekty autorskie). Obecnie gra w Kombi Łosowski oraz współtworzy jazzowe projekty: Orange Trane Acoustic Trio i Quartado.

Jest wykładowcą, biorącym udział w warsztatach i pokazach perkusyjnych na terenie całego kraju.

tomasz losowski

mat.pras.