Wytrzymałe naciągi Evans Heavyweight

Najbardziej wytrzymałe naciągi w ofercie Evans: EMAD Heavyweight Bass Drum Head oraz Heavyweight Snare Batter dedykowane są perkusistom o ciężkich stopach i ciężkich rękach.

Dzięki nim zwolennicy mocnej gry mogą nie martwić się o przypadkowe zniszczenie naciągu na centrali i werblu, ani też godzić się na kompromis dla uzyskania większej wytrzymałości kosztem właściwości brzmieniowych.

EMAD Heavyweight Drumhead

EMAD Heavyweight na centralę dostępny jest w rozmiarach 18–26” i złożony z dwóch warstw o grubości 10 mili, składających się na łączną grubość naciągu 20 mili.

Heavyweight na werbel produkowany w rozmiarach 12”, 13” i 14” również złożony jest z dwóch warstw 10 mili, a dodatkowo na środku naklejone jest kółko o grubości 3 mili, co daje łączną grubość 23 mili w środkowej strefie naciągu.

Heavyweight Snare Batter Drumhead

Oba naciągi wykorzystują technologię Level 360, która zapewnia lepsze przyleganie, łatwiejsze strojenie oraz szersze spektrum brzmienia – w wypadku EMAD Heavyweight na centralę oznacza to wzmocnienie siły przebicia niskich częstotliwości. Wraz z doskonałą dynamiką i bogatym brzmieniem, oba nowe naciągi Evans są idealnym wyborem dla mocno uderzających perkusistów.

„Kiedy wydawało się, że nie można osiągnąć większego „bum” z centrali, pojawił się EMAD Heavyweight. W tym samym czasie werblowy naciąg Heavyweight jest wytrzymały, zwarty i dynamiczny. Wytrzymałość naciągów Heavyweight nie oznacza wcale ociężałości ich reakcji w grze.” mówi Ben O’Brien Smith, specjalista ds. produktów firmy Evans.

Tagi: