Trzej nowi endorserzy marki Evans

Lista oficjalnych endorserów marki Evans powiększyła się o trzy nowe nazwiska: Daniel Platzman, Clarence „Klue” Lewis, Nik Hughes.

Daniel Platzman jest absolwentem Berklee College of Music i perkusistą pochodzącego z Los Angeles zespołu Imagine Dragons, który debiutanckim albumem „Night Visions” z 2012 roku zdobyli światowy rozgłos; magazyn Billboard przyznał grupie tytuł najlepszego debiutanta 2013, a Rolling Stone nazwał singiel „Radioactive” największym rockowym hitem roku.

„Zawsze kręciło mnie ciepłe brzmienie naciągów Evans Coated G2. Są one dla mnie szczególnie ważne na tomach: sustain jest zawsze pełny i pozwala w pełni wybrzmieć naturalnym tonom drewna. Daje mi to swobodę gry, dzięki której mogę skupić się na właściwych jej aspektach. Cieszę się, że jestem teraz częścią rodziny!” mówił Daniel Platzman.

Daniel Platzman

Clarence Lewis, znany również jako Klue, może poszczycić się współpracą między innymi z takimi wykonawcami jak TMills, Stacy Barthe, Blaqstarr, AMX, Elliott Yamin i niezależnymi artystami jak Rochelle Jordan, TAPS czy TC Bereal. Swoją muzyczną drogę rozpoczął w Los Medanos City College, a później Musicians Institute, brał też prywatne lekcje u Freda Dinkensa (Emotions, Tremaine Hawkins). Klue używa naciągów Evans EC2S i EMAD, a także pałek ProMark TXR5AW.

„Naciągi Evans brzmią i zachowują się wspaniale, a pałeczki ProMark leżą idealnie w moich rękach.” komentował Clarence Lewis.

Clarence KLUE Lewis

Nik Hughes to jeden z najbardziej rozchwytywanych młodych talentów w rejonie Los Angeles. Swoje umiejętności wykorzystuje grając nie tylko na perkusji, ale też na instrumentach takich jak bongosy, congi, cajon, marimba i djembe. Aktualnie jest perkusistą zespołu Youngblood Hawke, który wydał debiutancki album pod tytułem „Wake Up” i występował między innymi jako support przed Passion Pit, Keane i Pink! Oprócz tego Nik Hughes koncertuje z Emily Osment, Iglu & Hartly, Street Beat, Andy’m Grammerem, Ty Taylorem oraz Kevinem Misajonem, jest także aktywnym muzykiem studyjnym, prowadzi lekcje, warsztaty i kliniki perkusyjne.

„Uwielbiam naciągi Evans za ich spójność i uniwersalność. Mam pewność, że każdy z nich będzie brzmiał tak samo świetnie niezależnie od strojenia!” mówił Nik Hughes.

Nik Hughes