XV Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2012

Płock już po raz 15. zaprasza uzdolnione zespoły rockowe z całego kraju. Scena w Rock`69 czeka na nowe twarze i Wasze nowatorskie muzyczne pomysły.

Jak co roku zachęcamy do udziału w niepowtarzalnej i oryginalnej imprezie, jaką są Rockowe Ogródki. Festiwal Muzyczny Rockowe Ogródki Płock 2012 odbędzie się w dniach 7 lipca – 31 sierpnia. Konkurs ma za zadanie wyłonić najciekawszych i najbardziej wartościowych wykonawców zdaniem jury. Intencją organizatorów jest, by występujący muzycy pokazali jak najwięcej swoich inspiracji muzycznych i umiejętności i zaskoczyli swoim podejściem do sztuki nie tylko jury, ale przede wszystkim publiczność. W bieżącym roku w konkursie wystąpią dwa zespoły wybrane w plebiscycie słuchaczy Radia WWW. Wszystkie koncerty transmitowane będą na żywo na antenie radiawww.eu. Zwycięzca konkursu Rockowych Ogródków otrzyma 1500 zł, dodatkowo nagrody rzeczowe oraz znajdzie się na corocznym wydawnictwie Rockowych Ogródków.

Rockowe Ogródki od początku swego istnienia są miejscem debiutów wybitnych gwiazd polskiej sceny rockowej. Tutaj dojrzewali tacy twórcy, jak Negatyw, Kombajn Do Zbierania Kur Po Wioskach, Des Moines czy Milczenie Owiec i wielu wielu innych.

Wszystkich zainteresowanych występem na Rockowych Ogródkach odsyłamy na stronę www.rockoweogrodki.com.pl, znajdziecie tam wszystkie niezbędne informacje oraz formularze zgłoszeniowe.

XV Festiwal Rockowe Ogródki Płock 2012
Termin festiwalu: 07.07.2012 – 31.08.2012
Ilość koncertów: 18
Termin nadsyłania zgłoszeń: do 13.05.2012
Forma zgłoszeń: mp3 lub płyta demo z min. 4 utworami plus opis zespołu, zdjęcie i podpisany formularz, szczegóły w regulaminie.
Miejsce koncertów: Rock`69 Płock, Plac Narutowicza 2
Wstęp na koncerty: wstęp wolny
Nagroda główna: Grand Prix plus 1500 zł, umieszczenie na płycie Rockowych Ogródków oraz nagrody rzeczowe.
Producent Festiwalu: Stowarzyszenie Muzyczne Rockowe Ogródki