Ada-Music dustrybutorem Zidjian

Od dnia 1 września 2013 r. oficjalnym dystrybutorem firmy Avedis Zildjian Company w Polsce zostanie firma ADA-MUSIC Kręcichwost sp. j.

Z okazji 390 urodzin firma Avedis Zildjian Company ogłasza nową kampanię promocyjną dla sklepów, mającą na celu zaprezentowanie nowej, odświeżonej serii talerzy perkusyjnych A Zildjian. Wraz z nową kampanią marki pojawia się nowa dystrybucja na terenie Polski.

Firma ADA-MUSIC Kręcichwost sp. j. jest przedstawicielem na kraj takich marek jak: Fishman, Dowina, Marris, Furch, Strunal, Antonio Sanchez, Ludwig, Ritter, Amedia, Ashton, Amati i Cerveny. Filozofią firmy ADA-MUSIC jest dostarczanie Klientom instrumentów muzycznych, na których gra sprawia przyjemność, pozwala rozwijać talent i daje satysfakcję z ich użytkowania.

„Muzyka to nasza pasja i z radością dzielmy się nią z naszymi Klientami. Logo firmy ADA-MUSIC przedstawia odbicie palca z nutą ósemką. Dla nas ta nuta, to nie tylko element notacji muzycznej. W filozofii naszej firmy symbolizuje ona pasję, cel i sukces. Zatem przyjdź do nas i znajdź z nami własną nutę!”

Firma ADA-MUSIC informuje, że wraz z przejęciem dystrybucji firmy Avedis Zildjian Company zmieni się oferta marki oraz dostępność produktów w kraju. Swoją dystrybucję zaczyna od wprowadzenia do sklepów nowej kampanii, promującej serię A Zildjian oraz konkursu dla sklepów i konsumentów. ADA-MUSIC serdecznie zaprasza sklepy muzyczne i perkusistów do zapoznania się z najnowszą ofertą marki Zildjian w kraju.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem e-mail: biuro@adamusic.pl oraz pod nr telefonów: 32/215 30 09 i 606 476 056.

Zildjian

Tagi: