Sebastian Lanser na Tama 40th Anniversary Drum Festival

Sebastian Lanser z Panzerballett wystąpi jako jeden z wykonawców scenie Tama 40th Anniversary Drum Festival, który odbędzie się w siedzibie firmy Meinl w Gutenstetten 5 lipca 2014.

Sebastian Lanser

Panzerballett to grupa reprezentująca dość eklektyczny gatunek muzyczny o nazwie jazz metal, która mówi sama za siebie. Przygotujcie się więc na złożone, wymagające technicznie rytmy, nieregularne metrum, a przy okazji także mocne uderzenie i mordercze tempa, w których Sebastian jest specjalistą.

Ten pochodzący z Austrii perkusista zaczął grać już w wieku 5 lat i od tego czasu nieprzerwanie rozwija swój talent, który zaprowadził go na studia muzyczne na Uniwersytecie Antona Brucknera w Linzu. Po ich ukończeniu Sebastian Lanser jest dziś bardzo wszechstronnym muzykiem, budzącym zainteresowanie także zagranicą. Wiele doświadczenia zdobył również prowadząc warsztaty i kliniki perkusyjne, a jego konikiem jest polirytmia i nieregularne metra.

Zobaczcie co potrafi na poniższych filmikach, a jeśli chcecie podejrzeć jego grę na żywo oraz mieć szansę by osobiście porozmawiać, odwiedźcie Tama 40th Anniversary Drum Festival – jedyne takie wydarzenie perkusyjne w Europie tego lata.

Szczegóły imprezy na www.tama.de oraz www.facebook.com/tama40thfestival.