STOMP zawita do Polski

STOMP rozgrzał Londyn podczas ceremonii zamknięcia Igrzysk Olimpijskich. Teraz czas na Polskę!

Podczas ceremonii zakończenia Igrzysk Olimpijskich w Londynie wystąpiło wiele znakomitych artystów, m.in. Queen, George Michael, Spice Girls, a także słynna na całym świecie grupa STOMP, która dała mistrzowski pokaz gry na charakterystycznych dla siebie „instrumentach”.

Już w listopadzie STOMP przyjedzie do Polski, aby dać jedyne w swoim rodzaju widowisko w Bydgoszczy, Warszawie, Zabrzu i Łodzi!

Zobacz przygotowania STOMP do występu w Londynie!
www.youtube.com/watch?v=iCFvAX4nrsg

Fotorelacja:
www.examiner.com

Grupa STOMP to największy kasowy sukces w historii West Endu i Broadwayu oraz sensacja teatralna w skali światowej. Grupa grająca na wszystkim – od zapalniczek Zippo aż po kosze na śmieci – wiele lat temu zawładnęła sercami publiczności i po dziś dzień cieszy się niesłabnącą popularnością. Artyści znani z improwizacji i odważnych eksperymentów muzycznych tworzą jedyne w swoim rodzaju widowisko, które bawi, śmieszy i inspiruje. STOMP pokazuje, że sztuka może powstać gdziekolwiek i z czegokolwiek. Jeśli obejrzysz STOMP, nigdy więcej nie spojrzysz w ten sam sposób na miotłę, puszkę po napoju, czy kuchenny zlew!

„Erupcja wulkanu muzyki i pomysłów tanecznych. Jeżeli wykonawca wypełnia Salę Kongresową pięć razy z rzędu, to jest to wydarzenie bezprecedensowe.” (Rzeczpospolita 2008)

Polska część trasy koncertowej:
3–4.11 – Bydgoszcz, Opera Nova
7–8.11 – Warszawa, Sala Kongresowa
11–12.11 – Zabrze, DMiT
15–16.11 – Łódź, Teatr Muzyczny

Bilety do nabycia:
www.makroconcert.pl
www.ticketpro.pl
www.ebilet.pl
salony EMPiK

źródło: materiały prasowe

Tagi: