Warsztaty Atma Anur w Sopocie

Już w najbliższy piątek 6 czerwca w Sopocie odbędą się warsztaty z endorserem Pearl Atmą Anur. Interesuje Cię Funk, Groove, tzw Czarne granie? To zdecydowanie Warsztat dla Ciebie!

Atma Anur zaprezentuje swój nowoczesny styl gry, w tym podejście do nieparzystego metrum. Muzyk będzie poruszać się w szerokim zakresie stylów muzycznych: od rocka do metalu, od funk’u po jazz-rock.

Klub Sfinks700, Mamuszki 1, Sopot
6 czerwca 2014
Start 19:00
wejście 18:45

Zapisy

przez zakup biletu na www.drumstore.pl

lub na
drumstore@drumstore.pl
tel 664 19 04 07

Koszt: 25/30zł

Atma Anur

Nazywany „Jimim Hendrixem perkusji”. Szanowany na całym świecie, doświadczony muzyk sesyjny, który od roku 1985 do tej pory wziął udział w nagraniu 142 płyt.

Urodził się w Londynie. Klasyczne wykształcenie zdobył w „Manhattan School of Music” w Nowym Jorku, studiował ponadto na wydziale jazz’uowym prestiżowego „Berklee College of Music”.

Atma najbardziej znany jest ze współpracy z Mike’em Varney’em ze studia nagraniowego „Shrapnel Records”, gdzie nagrywał z największymi, światowej klasy gitarzystami i instrumentalistami. Należą do nich Jason Becker, Greg Howe, Richie Kotzen, Tony MacAlpine, Michael Lee Firkins i Marty Friedman.

Od lat 80-tych Atma koncertował również z wieloma artystami i ikonami muzyki. Warto tutaj wymienić: Journey, Bill Somers, Gregg Allman, Joe Satriani, David Bowie. W późniejszym okresie: Jarek Śmietana, Maryla Rodowicz, Wojciech Waglewski, Ewelina Flinta, Paweł Mąciwoda, Billy Sheehan, Marco Mendoza, TM Stevens.

Atma uczy zawodowo i prywatnie na całym świecie, w tym w „Cazadero Jazz Camp” w Kalifornii (USA), „The Swarnabhoomi Academy of Music” w Chennai w Indiach oraz w Krakowskiej Szkole Jazz’u i Muzyki Rozrywkowej.

atma anur sfinks700 2014

mat.pras.

Tagi: