Warsztaty muzyczne Ery Jazzu

Era Jazzu zaprasza na ˝Drums & Rhythms˝ – warsztaty muzyczne skierowane głównie dla młodych muzyków zainteresowanych projektem Era Music Garden oraz plebiscytem Zrób Głośniej. Po raz pierwszy gwiazdy koncertu Ery Jazzu spotkają się z polskimi muzykami, by przekazać im arkana swojej wiedzy.

W warszawskim klubie Chwila rad udzielać będą muzycy The Bollywood Brass Band:

Jas Daffu- wirtuoz gry na dhol, hinduskiej odmianie dwustronnego bębna. Nagrywa i koncertuje zarówno z hinduskimi grupami Ghangra Band, Alaap oraz kultową The Dhol Foundation  jak i  z Bobem Geldofem, Peterem Gabrielem i Public Demand.

Mistrz gry na tabli Rav Neiyyar należy do czołowych wirtuozów tego instrumentu. Koncertuje i nagrywa nie tylko z The Bollywood Brass Band ale także  z The Dhol Foundation, Fun Da Mental, Transglobal Underground.

Perkusista Philippe d’Amonville gra zarówno world music, jak i fusion, funk, jazz, reggae, soul, groove, beats. Koncertuje i nagrywa z Bollywood Brass Band, Fourth World Leroy Quintyn , Bassistry, Natachą Atlas, Doreen Thobekile, Laika, Emperor’s New Clothes, Leroy Quintyn. Na swoim koncie ma także współpracę z  Mick’em Jaggerem, Billem Wymanem i Bobem Geldofem.

Warsztaty są :

– bezpłatne
– skierowane są głównie dla entuzjastów gry na instrumentach perkusyjnych
– przynieś instrument i zagraj z Mistrzami (także na wieczornym koncercie Ery Jazzu!)

Bollywood Brass Band (fot. Michelle Baracho)

Zgłoszenia udziału wyłącznie poprzez  info@jazz.pl <mailto:info@jazz.pl>.

Era Jazzu: Drums & Rhythms – Warsztaty Muzyczne
19.05.;  godz.11.oo-14.oo – Klub Chwila – Warszawa, ul.Ogrodowa 31

ERA JAZZU: BOLLYWOOD BRASS BAND
19.05.2011, godz.20.oo Warszawa – Palladium

Więcej : www.jazz.pl oraz www.eramusicgarden.pl